Phonak Sky™ Marvel

Projektowane z myślą o dzieciach i wykorzystujące innowacyjne technologie wspierają nawet najmłodszych użytkowników.

Aparat słuchowy Sky Marvel spełnia wszystkie potrzeby dzieci z ubytkiem słuchu:

  • Wyraźny, bogaty dźwięk
  • Połączenie ze smartfonami, mikrofonami Roger™ i nie tylko
  • Ładowalność
  • Rozwiązania opracowane z myślą o dzieciach
Phonak Sky Marvel dzieci

Wyraźny, bogaty dźwięk

AutoSense Sky OS to pierwszy na świecie system operacyjny opracowany specjalnie dla dzieci. Zapewnia optymalne rozumienie mowy w różnych miejscach, takich jak hałaśliwe sale lekcyjne i place zabaw. Klasyfikuje również przesyłane strumieniowo sygnały, aby zagwarantować dzieciom wyraźny, bogaty dźwięk podczas strumieniowego przekazywania mowy i optymalną jakość dźwięku podczas strumieniowego przesyłania muzyki.

 

Aparat słuchowy Phonak-Sky-Marvel
Phonak Sky Marvel dzieci 2

Połączenie ze smartfonami, mikrofonami Roger™ i nie tylko

Aparat słuchowy Sky Marvel łączy się bezpośrednio ze smartfonami i urządzeniami z funkcją Bluetooth®. Technologia RogerDirect™ pozwala mikrofonom Roger na przekazywanie strumieniowe dźwięku bezpośrednio do aparatów słuchowych bez konieczności podłączania zewnętrznych odbiorników, co umożliwia dzieciom rozumienie mowy, słuchanie muzyki, oglądanie telewizji i wykonywanie wielu innych czynności przy jakości dźwięku stereo.

Phonak Sky Marvel dzieci 3

Rozwiązania opracowane z myślą o dzieciach

Wytrzymała obudowa jest odporna na działanie wody i pyłu (stopień ochrony IP68*). Zabezpieczenia dają pewność, że rożki i baterie nie trafią do rąk ani buzi dziecka. Wbudowany akumulator eliminuje ryzyko jego wyjęcia i połknięcia. Intuicyjny wskaźnik świetlny przedstawia stan aparatów słuchowych i umożliwia sprawdzenie, czy urządzenia są włączone i sprawne. *Aparat słuchowy przetrwał zanurzenie w wodzie na głębokości 1 m przez 60 min. oraz pozostawienie na 8 godzin w zapylonym pomieszczeniu, zgodnie z normą IEC 60529.

Obuuszna Technologia VoiceStream

Obuuszna Technologia VoiceStream™

Ta unikalna technologia Phonak wykorzystuje fakt, że dwoje uszu słyszy lepiej niż jedno. Sygnały audio o pełnej szerokości pasma są strumieniowo przesyłane dwukierunkowo w czasie rzeczywistym ułatwiając słyszenie w trudnych warunkach akustycznych poprzez symulowanie sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki dochodzące do dwojga uszu. Takie połączone wykorzystanie dwóch aparatów słuchowych umożliwia słyszenie mowy w obu uszach, co jest szczególnie istotne w głośnym otoczeniu, w czasie rozmowy przez telefon lub gdy użytkownik aparatu słuchowego nie może stanąć przodem do rozmówcy.

Phonak Sky Marvel dzieci 4 ładowarka

Ładowalność

Ładowalny aparat słuchowy Sky M-PR łączy zaawansowaną technologię wspomagającą słyszenie z przełomowymi akumulatorami litowo-jonowymi.
To zapewnia cały dzień działania, obejmujący 10 godzin odbioru sygnału z mikrofonu Roger lub strumieniowo przesyłanego dźwięku.

Wybierz kolor aparatu słuchowego

Aparat Phonak Sky™ Marvel jest dostępny w wielu kolorach. Kolory dostępne w ramach gamy. Wybierz i dopasuj.

.

Mikrofon Roger Touchscreen Mic

Mikrofon Roger™ Touchscreen Mic

Ten prosty w użyciu bezprzewodowy mikrofon dla nauczyciela oferujący ekscytujące możliwości stanowi podstawowy element oferty Roger w edukacji. Produkt ten daje zarówno uczniom, jak i nauczycielom możliwość łatwego wykonywania różnorodnych ćwiczeń realizowanych w nowoczesnych salach lekcyjnych. W celu umożliwienia optymalnej obsługi przy minimalnej liczbie wykonywanych czynności mikrofon Roger Touchscreen wyposażono w funkcję automatycznego mikrofonu, która w wygodny sposób przełącza mikrofon z trybu rozmowy z jedną osobą na tryb rozmowy z niewielką grupą osób w zależności od sposobu ustawienia urządzenia. Dzięki temu uczniowie i nauczyciele mogą skutecznie wykonywać swoje obowiązki w nieustannie zmieniających się warunkach.

Phonak RogerDirect

Mikrofony Roger™

Mikrofony Roger to optymalny sposób na zapewnienie lepszego rozumienia mowy w hałasie i na odległość.
Dzięki rewolucyjnemu rozwiązaniu RogerDirect™, w jakie są wyposażone aparaty słuchowe Marvel mikrofony Roger mogą realizować przekaz bezpośrednio do aparatów słuchowych Marvel, bez potrzeby użycia zewnętrznych odbiorników. Dzięki temu dyskretnemu rozwiązaniu można w pełni uczestniczyć w rozmowach nawet w bardzo głośnych miejscach, takich jak restauracje oraz sale konferencyjne i lekcyjne.
W miejscach, gdzie ma miejsce wiele rozmów, możesz szybko wybrać osobę lub rozmowę, na której słuchaniu chcesz się skupić.
Przypnij go do ubrania lub zawieś na szyi rozmówcy, a nie umknie Ci żadne słowo.