Phonak Virto™ M-Titanium

Najnowsza generacja bardzo dyskretnych, indywidualnych aparatów słuchowych wykonanych z tytanu klasy medycznej.

Miłość od pierwszego dźwięku

Aparaty słuchowe Virto Marvel mają wyjątkową jakość dźwięku od pierwszego dopasowania. Automatycznie dostosowują się do każdego środowiska dźwiękowego, więc nie ma potrzeby ich ręcznej regulacji.

Wyjątkowo dyskretny

Virto Titanium jest dotychczas najmniejszym aparatem słuchowym opracowanym przez firmę Phonak. Jest tak dyskretny, że nikt nie będzie w stanie zauważyć, jak dobrze słyszysz.

Indywidualny i wykonany z tytanu

Virto M-Titanium to indywidualnie wykonywany aparat słuchowy idealnie dopasowany do Twojego ucha. Tytan sprawia, że jest niesamowicie mocny, lekki i trwały.

Phonak-Virto-M-Titanium

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Nowy poziom dyskrecji

Urządzenie Titanium FitGuide określa, jak głęboko w przewodzie słuchowym może zostać umieszczony aparat słuchowy.

Phonak Virto™ M-Titanium FitGuide

Jak to działa?

Forma ucha jest statyczna, natomiast przewód słuchowy – elastyczny. Nowe urządzenie Titanium FitGuide uwzględnia tę elastyczność i określa, jak głęboko w przewodzie słuchowym może zostać umieszczony aparat słuchowy.

Titanium FitGuide
autosense

System operacyjny AutoSense OS 3.0

Najnowsza generacja technologii Phonak rozpoznaje i automatycznie dostosowuje się do warunków akustycznych lepiej niż do tej pory. Zapewnia ona: Najlepiej ocenianą jakość sygnału strumieniowego, Lepszą jakość dźwięku z zachowaniem możliwości słyszenia i rozumienia mowy, Rozpoznanie i automatyczne dostosowanie się do większej liczby warunków akustycznych niż dotychczas, Pierwszy aparat słuchowy na świecie, który klasyfikuje sygnały strumieniowe.

aparaty słuchowe Phonak Marvel

Spersonalizowane

Dzięki ponad 1600 punktom danych, kalibracja biometryczna uwzględnia indywidualną anatomię ucha. Każdy aparat słuchowy Virto jest następnie wykonywany osobno, by zapewnić idealne i dyskretne dopasowanie oraz wysoki komfort noszenia.

Obuuszna Technologia VoiceStream

Obuuszna Technologia VoiceStream™

Ta unikalna technologia Phonak wykorzystuje fakt, że dwoje uszu słyszy lepiej niż jedno. Sygnały audio o pełnej szerokości pasma są strumieniowo przesyłane dwukierunkowo w czasie rzeczywistym ułatwiając słyszenie w trudnych warunkach akustycznych poprzez symulowanie sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki dochodzące do dwojga uszu. Takie połączone wykorzystanie dwóch aparatów słuchowych umożliwia słyszenie mowy w obu uszach, co jest szczególnie istotne w głośnym otoczeniu, w czasie rozmowy przez telefon lub gdy użytkownik aparatu słuchowego nie może stanąć przodem do rozmówcy.

bluetooth

Połączenie ze smartfonami, TV i nie tylko

Aparaty słuchowe Phonak Virto M-312 można połączyć bezpośrednio ze smartfonem z systemem iOS lub Android lub innym urządzeniem z funkcją Bluetooth®. Można je wykorzystać do prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia rąk, oglądania telewizji, słuchania muzyki, e-booków, podcastów i innych treści.

Wybierz kolor aparatu słuchowego

Aparat Phonak Virto™ M-Titanium jest dostępny w wielu kolorach, dzięki czemu może być tak samo unikalny, jak jego użytkownik.

Aplikacja myPhonak

Dostosuj aparaty słuchowe do własnych potrzeb i wyreguluj je za pomocą zaawansowanej funkcji zdalnego sterowania.

Mikrofony Roger™

Mikrofony Roger™

Mikrofony Roger to optymalny sposób na zapewnienie lepszego rozumienia mowy w hałasie i na odległość. Teraz mogą przekazywać sygnał bezpośrednio do aparatów słuchowych Marvel.