Phonak Naída™ Paradise

Zaawansowany zauszny aparat słuchowy zapewniający mocny dźwięk, łączność ze smartfonami, TV i innymi urządzeniami, a także obsługę inteligentnych aplikacji.

Nowa jakość, mocne brzmienie

Połączenie nowej obudowy z uaktualnionym oprogramowaniem sprawia, że Phonak Naida Paradise odpowiada Twoim potrzebom w każdej sytuacji

Raport protetyków słuchu dotyczący sprzedaży aparatów Phonak Audéo Paradise™, wykazał, że nowe pokolenie użytkowników aparatów słuchowych preferuje aparat Paradise od innych, ze względu na połączenie uniwersalnej łączności, zdalnego wsparcia oraz technologii wykorzystującej czujnik ruchu.

Phonak Naída Paradise
Aparaty słuchowe Toruń - Phonak 01

Doskonałe rozumienie mowy

Rozumienie kogoś, kto mówi cicho lub z daleka w cichym otoczeniu to nie lada wyzwanie. Funkcja Udoskonalenie mowy wzmacniania cichą mową, dzięki czemu możesz bez ograniczeń uczestniczyć w rozmowach z przyjaciółmi, kolegami i najbliższymi.

Spersonalizowana redukcja hałasu

Czasem potrzeba dużo wysiłku, aby nadążać za rozmową w sytuacji, gdy od przodu dochodzi głos, a z boku i z tyłu dobiega hałas. Warunki te mogą się często różnić w zależności od pomieszczenia, a nawet samopoczucia w danym momencie. Dzięki funkcji Dynamicznej redukcji hałasu możesz w czasie rzeczywistym personalizować stopień redukcji hałasu, którego potrzebujesz — za pośrednictwem aplikacji myPhonak.

Aparaty słuchowe Toruń - Phonak 02

Dostęp do Asystenta głosowego
za pomocą tapnięcia

Wyobraź sobie odbieranie połączeń telefonicznych, przesyłanie strumieniowe lub wstrzymywanie muzyki i włączanie funkcji Asystenta głosowego za pomocą tapnięcia w ucho. Czujnik ruchu w aparacie Paradise marki Phonak zapewnia dostęp do takich i wielu innych możliwości bez najmniejszego wysiłku. Wbudowane mikrofony umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk, a także korzystanie z funkcji Asystenta głosowego.

Aparaty słuchowe Toruń - Phonak 03

Połączenie ze smartfonami, TV i nie tylko

Aparaty słuchowe można połączyć bezpośrednio ze smartfonem z systemem iOS lub Android lub innym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth®. Korzystaj z prowadzenia połączeń telefonicznych bez trzymania telefonu w ręku, oglądaj telewizję, słuchaj muzyki, e-booków, podcastów itd.

Wybierz kolor aparatu słuchowego

Aparat Phonak Naída™ Paradise jest dostępny w wielu kolorach, dzięki czemu może być tak samo unikalny, jak jego użytkownik.

Phonak Charger_Case_open_with_Audeo_P-R__P5_01

Phonak Mini Charger Case

Kompaktowa ładowarka ze standardowym wyjściem USB Typu C na dwa aparaty słuchowe.
Uwolnij się od niedogodności użytkowania jednorazowych baterii. Ładowalne aparaty słuchowe marki Phonak zostały zaprojektowane tak, aby ułatwiały Twoje życie. W końcu, możesz uwolnić się od niedogodności związanej z użytkowaniem jednorazowych baterii. Wszystko to dzięki przełomowej technologii wielokrotnego ładowania i akumulatorom litowo-jonowym. A ponieważ są to aparaty marki Phonak, możesz być pewny niezrównanych możliwości słyszenia.

Phonak PH_Packshot_Audeo_P-R_P5_Pair_Roger_Select_01

Roger™

Dzięki rewolucyjnemu rozwiązaniu RogerDirect™, w jakie są wyposażone aparaty słuchowe Paradise mikrofony Roger mogą realizować przekaz bezpośrednio do aparatów słuchowych Paradise, bez potrzeby użycia zewnętrznych odbiorników. Dzięki temu dyskretnemu rozwiązaniu można w pełni uczestniczyć w rozmowach nawet w bardzo głośnych miejscach, takich jak restauracje oraz sale konferencyjne i lekcyjne.