Phonak Naída™ Paradise

Zaawansowany zauszny aparat słuchowy zapewniający mocny dźwięk, łączność ze smartfonami, TV i innymi urządzeniami, a także obsługę inteligentnych aplikacji.

Nowa jakość, mocne brzmienie

Połączenie nowej obudowy z uaktualnionym oprogramowaniem sprawia, że Phonak Naida Paradise odpowiada Twoim potrzebom w każdej sytuacji

Raport protetyków słuchu dotyczący sprzedaży aparatów Phonak Audéo Paradise™, wykazał, że nowe pokolenie użytkowników aparatów słuchowych preferuje aparat Paradise od innych, ze względu na połączenie uniwersalnej łączności, zdalnego wsparcia oraz technologii wykorzystującej czujnik ruchu.

Phonak Naída Paradise

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Aparaty słuchowe Toruń - Phonak 01

Doskonałe rozumienie mowy

Rozumienie kogoś, kto mówi cicho lub z daleka w cichym otoczeniu to nie lada wyzwanie. Funkcja Udoskonalenie mowy wzmacniania cichą mową, dzięki czemu możesz bez ograniczeń uczestniczyć w rozmowach z przyjaciółmi, kolegami i najbliższymi.

Spersonalizowana redukcja hałasu

Czasem potrzeba dużo wysiłku, aby nadążać za rozmową w sytuacji, gdy od przodu dochodzi głos, a z boku i z tyłu dobiega hałas. Warunki te mogą się często różnić w zależności od pomieszczenia, a nawet samopoczucia w danym momencie. Dzięki funkcji Dynamicznej redukcji hałasu możesz w czasie rzeczywistym personalizować stopień redukcji hałasu, którego potrzebujesz — za pośrednictwem aplikacji myPhonak.

Aparaty słuchowe Toruń - Phonak 02

Dostęp do Asystenta głosowego
za pomocą tapnięcia

Wyobraź sobie odbieranie połączeń telefonicznych, przesyłanie strumieniowe lub wstrzymywanie muzyki i włączanie funkcji Asystenta głosowego za pomocą tapnięcia w ucho. Czujnik ruchu w aparacie Paradise marki Phonak zapewnia dostęp do takich i wielu innych możliwości bez najmniejszego wysiłku. Wbudowane mikrofony umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk, a także korzystanie z funkcji Asystenta głosowego.

Aparaty słuchowe Toruń - Phonak 03

Połączenie ze smartfonami, TV i nie tylko

Aparaty słuchowe można połączyć bezpośrednio ze smartfonem z systemem iOS lub Android lub innym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth®. Korzystaj z prowadzenia połączeń telefonicznych bez trzymania telefonu w ręku, oglądaj telewizję, słuchaj muzyki, e-booków, podcastów itd.

Wybierz kolor aparatu słuchowego

Aparat Phonak Naída™ Paradise jest dostępny w wielu kolorach, dzięki czemu może być tak samo unikalny, jak jego użytkownik.

Phonak Charger_Case_open_with_Audeo_P-R__P5_01

Phonak Mini Charger Case

Kompaktowa ładowarka ze standardowym wyjściem USB Typu C na dwa aparaty słuchowe.
Uwolnij się od niedogodności użytkowania jednorazowych baterii. Ładowalne aparaty słuchowe marki Phonak zostały zaprojektowane tak, aby ułatwiały Twoje życie. W końcu, możesz uwolnić się od niedogodności związanej z użytkowaniem jednorazowych baterii. Wszystko to dzięki przełomowej technologii wielokrotnego ładowania i akumulatorom litowo-jonowym. A ponieważ są to aparaty marki Phonak, możesz być pewny niezrównanych możliwości słyszenia.

Phonak PH_Packshot_Audeo_P-R_P5_Pair_Roger_Select_01

Roger™

Dzięki rewolucyjnemu rozwiązaniu RogerDirect™, w jakie są wyposażone aparaty słuchowe Paradise mikrofony Roger mogą realizować przekaz bezpośrednio do aparatów słuchowych Paradise, bez potrzeby użycia zewnętrznych odbiorników. Dzięki temu dyskretnemu rozwiązaniu można w pełni uczestniczyć w rozmowach nawet w bardzo głośnych miejscach, takich jak restauracje oraz sale konferencyjne i lekcyjne.