Phonak Bolero™ Marvel

Aparat słuchowy Phonak Bolero dla osób z ubytkiem słuchu od lekkiego do ciężkiego to połączenie maksymalnej niezawodności, wytrzymałości i wielofunkcyjności z wyraźnym, bogatym dźwiękiem.

Aparaty słuchowe Marvel są wyposażone w potężną technologię ładowania, dzięki czemu są łatwe w obsłudze, szybko się ładują i mogą działać cały dzień nawet przy przesyłaniu bezprzewodowym.

Wyraźny, bogaty dźwięk

Ciesz się lepszym rozumieniem mowy i mniejszym wysiłkiem słuchowym w hałasie. Daj się oczarować niesłabnącej skuteczności swojego aparatu słuchowego już od pierwszego dopasowania.

Platformę Marvel wyróżniają na tle konkurencji nie tylko indywidualne cechy, ale ich połączenie. Wykorzystują one wszystkie najnowsze technologie marki Phonak zintegrowane w jeden spójny system, oparty na harmonijnej współpracy.

Phonak Bolero Marvel
autosense

System operacyjny AutoSense OS 3.0

Najnowsza generacja technologii Phonak rozpoznaje i automatycznie dostosowuje się do warunków akustycznych lepiej niż do tej pory. Zapewnia ona: Najlepiej ocenianą jakość sygnału strumieniowego, Lepszą jakość dźwięku z zachowaniem możliwości słyszenia i rozumienia mowy, Rozpoznanie i automatyczne dostosowanie się do większej liczby warunków akustycznych niż dotychczas, Pierwszy aparat słuchowy na świecie, który klasyfikuje sygnały strumieniowe.

aparaty słuchowe Phonak Marvel

Spersonalizowane

Dzięki ponad 1600 punktom danych, kalibracja biometryczna uwzględnia indywidualną anatomię ucha. Każdy aparat słuchowy Virto jest następnie wykonywany osobno, by zapewnić idealne i dyskretne dopasowanie oraz wysoki komfort noszenia.

Obuuszna Technologia VoiceStream

Obuuszna Technologia VoiceStream™

Ta unikalna technologia Phonak wykorzystuje fakt, że dwoje uszu słyszy lepiej niż jedno. Sygnały audio o pełnej szerokości pasma są strumieniowo przesyłane dwukierunkowo w czasie rzeczywistym ułatwiając słyszenie w trudnych warunkach akustycznych poprzez symulowanie sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki dochodzące do dwojga uszu. Takie połączone wykorzystanie dwóch aparatów słuchowych umożliwia słyszenie mowy w obu uszach, co jest szczególnie istotne w głośnym otoczeniu, w czasie rozmowy przez telefon lub gdy użytkownik aparatu słuchowego nie może stanąć przodem do rozmówcy.

bluetooth

Połączenie ze smartfonami, TV i nie tylko

Aparaty słuchowe Phonak Virto M-312 można połączyć bezpośrednio ze smartfonem z systemem iOS lub Android lub innym urządzeniem z funkcją Bluetooth®. Można je wykorzystać do prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia rąk, oglądania telewizji, słuchania muzyki, e-booków, podcastów i innych treści.

Wybierz kolor aparatu słuchowego

Aparat Phonak Bolero™ Marvel jest dostępny w wielu kolorach, dzięki czemu może być tak samo unikalny, jak jego użytkownik.

Phonak AirStream

Technologia AirStream™

Aparat słuchowy Phonak Marvel wyposażono również w technologię AirStream™, która zapewnia doskonały przekaz sygnału audio z dowolnego telewizora lub zestawu stereo. Urządzenie Phonak TV Connector to rozwiązanie w standardzie Plug and Play pozwalające użytkownikom oglądać ich ulubione filmy i programy telewizyjne z zachowaniem najwyższej jakości dźwięku. To jakby użyć bezprzewodowych słuchawek — tylko lepiej. Aparaty słuchowe Marvel rozróżniają przekazywaną mowę i muzykę, by automatycznie dobierać ustawienia i zapewnić zoptymalizowaną jakość dźwięku. Technologię AirStream zastosowano również w Phonak PartnerMic™, czyli łatwym w użyciu, przyczepianym na zawieszce mikrofonie przeznaczonym do prowadzenia rozmów z jednym rozmówcą w hałasie.

Phonak RogerDirect

Mikrofony Roger™

Mikrofony Roger to optymalny sposób na zapewnienie lepszego rozumienia mowy w hałasie i na odległość.
Dzięki rewolucyjnemu rozwiązaniu RogerDirect™, w jakie są wyposażone aparaty słuchowe Marvel mikrofony Roger mogą realizować przekaz bezpośrednio do aparatów słuchowych Marvel, bez potrzeby użycia zewnętrznych odbiorników. Dzięki temu dyskretnemu rozwiązaniu można w pełni uczestniczyć w rozmowach nawet w bardzo głośnych miejscach, takich jak restauracje oraz sale konferencyjne i lekcyjne.
W miejscach, gdzie ma miejsce wiele rozmów, możesz szybko wybrać osobę lub rozmowę, na której słuchaniu chcesz się skupić.
Przypnij go do ubrania lub zawieś na szyi rozmówcy, a nie umknie Ci żadne słowo.